Od początku istnienia cukierni klienci są dla nas priorytetem. Z myślą o nich pieczemy słodkie przysmaki, które łączą w sobie wspaniały smak oraz estetyczne wykonanie. Wciąż się rozwijamy i stale uzupełniamy asortyment o nowe produkty i usługi. Docieramy do wielkiego grona wielbicieli słodkości. Nasze wypieki trafiają do wielu restauracji, hoteli i firm w kraju oraz za granicą. Zapraszamy do naszych sklepów!

Historia

Witam w mojej wyjątkowej cukierni - Cukierni Olimpia Sokół!

Moja pasja do słodkości sięga daleko w przeszłość, aż do 1953 roku, gdy Maksymilian Sokół, mój dziadek, z determinacją i miłością do cukiernictwa, otworzył skromną cukiernię. Od tamtej chwili nasze wypieki towarzyszą miłośnikom słodkości, a nasza historia zyskała nowe rozdziały, dzięki wytrwałości, tradycji, najlepszym składnikom i autorskim rodzinnych przepisom.

Wierna tradycji i sprawdzonym recepturom

Od samego początku praca w tej branży była dla mnie przyjemnością, którą do dnia dzisiejszego pielęgnuję. Jako przedstawicielka kolejnego pokolenia w rodzinie Sokół, kontynuuję tradycję cukiernictwa, kierując się wiernością wartościom przeszłości. Moja cukiernia to miejsce, gdzie zawsze stawiam jakość na pierwszym miejscu, używając tylko najlepszych składników i sprawdzonych receptur.

Historia cukierni

Historia cukierni jest pełna kamieni milowych, które świadczą o ciągłej trosce o rozwój i doskonalenie naszych wyrobów:

  • W 1953 roku mój dziadek Maksymilian Sokół rozpoczął pierwsze wypieki pieczywa w piecu węglowym, rozpalając w naszej rodzinie iskrę pasji do cukiernictwa.
  • W 1972 roku mój ojciec Ryszard Sokół dołączył do rodzinnego interesu jako piekarz.
  • W 1987 roku możliwości gospodarcze pozwoliły na prywatyzację piekarni, która przyjęła nazwę Somex, a nasza oferta zaczęła obejmować również słodkie wypieki.
  • Od 1993 roku zaczęliśmy stopniowo rozszerzać asortyment o różnorodne produktu, takie jak drożdżówki, pączki, słodkie bułeczki oraz tradycyjny kołacz weselny, które do dziś cieszą się niesłabnącą popularnością.
  • W 1996 roku rozpoczęliśmy produkcję różnorodnych ciast, babek i ciasteczek drobnych, które stały się naszą wizytówką.
  • Aż wreszcie, w 2009 roku, inspirowani nowymi technologiami i korzystając z bogactwa wiedzy przekazywanej przez wieki, postanowiłam założyć własną cukiernię, która dzisiaj gości Was na stronach mojego sklepu internetowego.

Jestem dumna z naszej bogatej historii i miłości, jaką od lat wkładamy w każdy nasz produkt. Moja cukiernia to miejsce, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a najwyższa jakość surowców i kunszt cukierniczy tworzą wyjątkowe smaki, które cieszą podniebienia naszych klientów.

Zapraszam do wspólnego tworzenia słodkiej historii

Zapraszam Was do dalszego wspólnego smakowania i odkrywania świata słodkich wyrobów w Cukierni Olimpia Sokół!Nasza historia to nie tylko przeszłość, to również przyszłość słodkości, którą z miłością i pasją tworzę dla Was wraz z moim profesjonalnym zespołem cukierników..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl