MetroPagina.com

Cukiernia w swojej bogatej ofercie zawiera wiele wzorów tortów weselnych. Innowacyjne podejście do wypieków słodkości sprawia, że każdy tort zamówiony na tak wzniosłą uroczystość, nadaje je symboliczny charakter. Wybierając jeden za naszych wzorów tortu - to Ty decydujesz jaki będzie jego smak, w ramach indywidualnego zamówienia.

Decydując się na zamówienie u nas tortu weselnego, nie masz już więcej zmartwień. Gwarantujemy perfekcyjne wykonanie tortu, jego udekorowanie możemy dopasować do wystroju sali weselnej, a wielkość tortu dostosujemy do ilości zaproszonych gości. Nawet najmniejsze szczegóły takie jak kolor bukietu panny młodej, czy kolor serwetek na stole będzie czynnikiem, który weźmiemy pod uwagę. W każdym aspekcie indywidualnego zamówienia staramy się sprostać wymaganiom Państwa. Nasze doświadczenie jest wielkim atutem, dysponujemy  wieloma wzorami ,pomysłami, doświadczeniem i fachowością, którą ciągle pogłębiamy.

To co najważniejsze przy takich okazjach i uroczystościach, GWARANTUJEMY - dowóz zamówionego tortu do wskazanego lokalu, oraz udekorowanie tortu według życzenia klienta.